Ponuky práce | ekonómovia.sk

Práca pre ekonómov?

Účtovníci, manažéri, finančníci, bankári, ekonómovia. Ponuky práce aj pre absolventov ekonomických škól, platový monitor.

Náplň práce Predajca

Misia

Predaj tovaru, výrobkov a služieb v maloobchode s dôrazom na odborné poradenstvo.

Popis pracovnej pozície

Predajca uskutočňuje priamy predaj produktov alebo služieb zákazníkom vo vlastnej predajni, kancelárii alebo štúdiu. V niektorých prípadoch navštevuje zákazníka. Jeho komunikačné schopnosti, vystupovanie a znalosť predávaného tovaru sú dôležitou súčasťou jeho pracovnej výbavy, klúčové faktory ovplyvňujúce spokojnosť alebo nespokojnosť zákazníka s obsluhou. Predajca predáva tovar, ktorého výber si vyžaduje asistenciu predajcu, jeho odborné znalosti, a schopnosť poskytnúť poradenstvo. Príkladom predávaných produktov sú automobily, služby mobilných operátorov, nábytok na mieru.

Typické činnosti

Ďalšie činnosti

Vyžadované znalosti

Vyžadované skúsenosti

Osobnostné požiadavky

Požadované vzdelanie

Pracovné pozície s podobnou náplňou práce

Ponuky práce Predajca

Naspäť

Partneri sekcie